Dr. Erez’in İsminin Hastaneye Verilmesi İçin İmza Kampanyası Sürüyor

2 yıl önce
290 kez görüntülendi

Dr. Erez’in İsminin Hastaneye Verilmesi İçin İmza Kampanyası Sürüyor

14/09/2020

Yaklaşık 15 gün önce koronavirüse yakalanarak hayatını kaybeden Iğdır eski Sağlık Müdürü Op. Dr. Nevruz Erez’in isminin Iğdır Devlet Hastanesine verilmesi için açılan imza kampanyası devam ediyor.

Bu kapsamda Iğdır’ın en büyük mahallelerinden olan Atatürk Mahallesi Sosyal yardımlaşma Derneği yerel basınla bir araya gelerek kampanya hakkında bilgi verdi

Bir kahvede Dr. Nevruz Erez’in akrabalarının da katıldığı basın toplantısında konuşan Mustafa Gürel ve Yahya Duman, toplanan 250’ye yakın imzayı Iğdır Valiliğine verdik. Siz basın mensuplarından destek bekliyoruz.

Başvuru dilekçemizde Op. Dr. Nevruz Erez’in isminin hastaneye verilmesi için vatandaşlardan yoğun talep geldiğini belirterek Valiliğe başvuruda bulunduklarını

Iğdır’a yıllarca hizmet veren Dr. Nevruz Erez’in halkın her kesimi tarafından çok sevildiğini ve tüm verilen dilekçelerin halkın kendi isteğiyle verildiğini söylediler..

Gürel ve Duman, Iğdırlıların imza kampanyasına destek vermelerini Atatürk Mahallesi Sosyal yardımlaşma derneğinden dilekçeleri alıp imzalayacakları belirttiler.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık