DR.CANER TAZEGÜN YENİDEN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ

1 ay önce
98 kez görüntülendi

DR.CANER TAZEGÜN YENİDEN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ

Yıllardır başarılıbir şekilde Iğdır İl Sağlık Müdürü olarak memleketine hizmet eden Dr. Caner Tazegün bu göreve tekrar atandı.

30/06/2022

İl sağlık Müdürü Dr. Caner Tazegün’ün özellikle pandemi sürecindeki başarılı çalışmalarını Iğdır halkı unutmuş değil. Makamında oturmadan hastane, köy, mahalle. gümrük kapısı, sağlık ocaklarını gezerek neredeyse tüm zamanını sahada geçirerek pandemiye karşı Iğdır’da gayretli bir mücadele verdi. Pandemi döneminde onlara bulaşmasın diye ailesinden ayrı bir evde yaşadı. Aylarca evine sıcak yuvasına gidemedi. Sevdiklerinden ayrı kaldı, annesini, babasını, çocuğunu, kardeşini, dostunu görme imkânı olmadı. Ancak sürekli sahada olduğu için o da Korona virüse yakalandı. Kendini evine kapatarak izole etmeye başladı ve tedavisi tamamlanarak testi negatif çıkınca tekrar sahaya indi.

Bu şehir, il sağlık müdürü Tazegün’ün Risk altında olmasına rağmen en ciddi gayreti, en ciddi samimiyeti ortaya koyarak Iğdır’ın sağlığı için, hastalarımızın iyileşmesi için elinden gelen gayreti sarf ettiğine tanıklık etti.

Dr. Caner Tazegün’ün Iğdır İl Sağlık Müdürlüğüne atandığı karar az önce sisteme düştü. Bu göreve tekrar atanmasından dolayı kendisini tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Haber: Fırat Akkuş

Aşağıdaki iki sekme aşağıdaki içeriği değiştirir.
Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık