12/06/2020

Genel Başkanlığını Eski Bakan Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi Ve Atılım Partisi (Deva Partisi) Genel Başkan Yardımcısı Dr. Medeni Yılmaz ile Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Av. Gül Didem Pekuz bugün Iğdır’da il teşkilatının oluşturulması için halkla bir araya geldiler.

Ülke gündemine ilişkin toplu yapılan değerlendirmeden sonra katılımcılarla tek tek görüşen yöneticiler, İl başkanlığı için öneriler aldılar.

Bir kişi Tuzluca İlçe Başkanlığı için başvuruda bulundu

Katılımcılar arasında hiçbir partiye üye olmayanlar ile geçmişten günümüze farklı farklı partilere üye olan yurttaşlar vardı. Tuzluca’dan gelen grupta ise bir kişi Tuzluca ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayarak başvuruda bulundu. Sadece davet usulü yapılan toplantıya vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

İl başkanlığı için Önerilenler arasında sırasıyla öne çıkan isimler başvuruları olmadığı halde Ömer Armağan, Yusuf Aslan ve Ali Güner’in  yer aldıkları öğrenildi. Deva Partisi Iğdır il başkanlığına kimin atanacağı önerilen isimler hassasiyetle değerlendirildikten sonra önümüzdeki günlerde atamanın yapılması bekleniyor.

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir