CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Seda Puğu Atandı

1 yıl önce
197 kez görüntülendi

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Seda Puğu Atandı

22/01/2021

Gülay Aras’ın Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Iğdır İl Kadın Kolları Başkanlığına atanmasından sonra kadın örgütlenmesine hız verildi. Toplam üç ilçesi bulunan Iğdır’da Tuzluca, Aralık ve Karakoyunlu CHP ilçe kadın kollarının oluşumu tamamlandı.

Tuzluca Kadın Kolları Başkanlığına İlknur Adıman, Aralık Kadın Kolları Başkanlığına Sevda Fırat ve Karakoyunlu İlçe Kadın Kolları Başkanlığında ise Berna Ocel yer aldı.

Iğdır Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Seda Puğu atandı…

CHP Iğdır Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Seda Puğu göreve gelmesinden dolayı yaptığı açıklamada: Bir ülkenin yükselmesi yolunda kadının önemi çok büyüktür. Bizler bunun bilincinde olan cumhuriyet kadınları olarak partimizi en iyi şekilde temsil edeceğimize, görevimizi layıkıyla yapacağımıza inancımız tamdır. Bu güzel ülkenin, güzel insanlarının hiçbir ayırım yapmaksızın hep yanında olacağız. Bu konuda bizlere inanan İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Gülay Aras başta olmak üzere tüm ilçe yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde her şey çok güzel olacak” ifadelerini kullandı.

Bugüne kadar ilçeler ve merkez ilçede kadın kolları örgütlenmesini oluşturmayan Iğdır CHP’de Gülay Aras’ın İl Kadın Kolları Başkanlığına atanmasından sonra ilk kez kadın kolları teşkilatlanması tamamlanmış oldu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık