CHP İl Kadın Kolları Başkanlığı Seçimi Yapıldı

10/07/2024

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Iğdır İl Kadın Kolları seçimi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimler sonucunda İl Kadın Kolları Başkanlığına Duygu Kılıçtek seçildi.

Divan başkanlığını CHP Kadın kolları genel başkan yardımcısı Nejla Erdem’in yaptığı seçimlerin tamamlanmasının ardından İl Başkanı, İlçe Başkanı, yönetim kurulları ve üyeler İl Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Duygu Kılıçtek’i tebrik ederek, başarılar dilediler.

Cumhuriyet Halk Partisi Iğdır İl Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Duygu Kılıçtek sonuçların açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada, “CHP’de olmaktan gurur duyuyorum” diyerek şunları söyledi:

“Öncelikle; bana bu görevi uygun gören ve bu yolda beni destekleyen CHP’lilere teşekkür ediyorum. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu dönemde büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisinde görev almış olmaktan büyük onur duyuyorum.

CHP Kadın Kolları olarak partimizi iktidara taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Daha önce Iğdır Cumhuriyet Halk Partisine gönül ve emek vermiş bütün kadın kolları çalışanlarına ve yöneticilerine huzurlarınızda ayrıca teşekkür ediyorum. Onlardan devraldığım bu görevi daha yükseklere taşımak için bütün enerjimle çalışacağımı belirtmek istiyorum.” Şeklinde konuştu. Haber: Fırat Akkuş

 

Benzer Haberler

0 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir