CHP HEYETİ USULSÜZ YAPILAN İHALE İÇİN BİLGİ ALMAYA GELDİ

1 yıl önce
217 kez görüntülendi

CHP HEYETİ USULSÜZ YAPILAN İHALE İÇİN BİLGİ ALMAYA GELDİ

CHP HEYETİ USULSÜZ YAPILAN İHALE İÇİN BİLGİ ALMAYA GELDİ

 

13/09/2021

 

Cumhuriyet Halk Partisi Iğdır İl Başkanı Yardım Artantaş ve heyeti Aras ve Aydın gazetelerini ziyaret etti. Ziyarette son zamanlarda Iğdır’da yaşanan olaylar ve ziyaretin asıl nedeni olan  “Iğdır Gençlik ve spor İl müdürlüğünde yapılan usulsüz ve adrese teslim ihale” üzerine sohbet edildi.
İl başkanı Artantaş konuyla ilgili şunları ifade etti;

Bu usulsüzlük kapatılmamalı. Devletin parası birilerinin değil halkın parasıdır. Elbette ilimize yatırım gelmeli ama birileri de bundan nemalanmamalı. Gazeteci olarak böylesi olayları açığa çıkardığınız ve üzerine gittiğiniz için tebrik ederiz. Haberinizin etkisi sokakta yankılanıyor. Toplum hayretler içerisinde okuyor. Bu olaylara kör, sağır, dilsiz olan Iğdır basınını da toplum görüyor. Herkes hayat notunu yaptıklarıyla alıyor.
Takipçisi olacağız.” Dedi.

Aras gazetesi yazı işleri müdürü ise;
“Duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Biz görevimizi yaptık. Belgelerimizle Haberimizin sonuna kadar arkasındayız.

Açıkçası Diğer basın mensupları bizleri ilgilendirmiyor. Bizim gazetelerimiz magazin gazeteleri değil, birilerine yağ çekme yeri değil. Hele bazıları partili gazeteci. Onların itibarı ise toplumda açıkça ortada. Utanmadan bir de “gerçeği yansıtmayan haber” diye toplumda aklanma yoluna gidiliyor.
Bu kadar belge ile nasıl aklanacaklar görelim bakalım.
Dediğiniz gibi herkes bu dünya da kişiliğini bırakarak gidecektir.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık