Azerbaycan Diaspora Bakanı Fuad Muradov”Türkiye’ye

2 yıl önce
398 kez görüntülendi

Azerbaycan Diaspora Bakanı Fuad Muradov”Türkiye’ye

17/07/2020

Azerbaycan Diaspora Bakanı Fuad Muradov”Türkiye’ye teşekkür ediyoruz.”

              Azerbaycan Diaspora Bakanı Fuad Muradov, Türkiye’de faaliyette olan diaspora teşkilatları ile yapmış olduğu online görüşmede Türk devletinin verdiği desteğe teşekkür etti.

        Bakan Muradov,”Van şehrinde meydana gelen uçak kazasında hayatını kaybeden polislere Allah’tan rahmet Türkiye’ye başsağlığı diliyorum.Saldırgan Ermenilerin ateşkesi bozarak Azerbaycan topraklarına saldırdıklarını güçlü Azerbaycan ordusu karşılık vererek Ermenilere gereken cevabı vererek şehitlerimizin intikamını almıştır.. Bu süreçte Azerbaycan devletinin yanında olan, Sayın Türkiye

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Milli Savunma bakanı Hulusi Akar’a ve Türkiye vatandaşlarına, teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızda olan Saldırgan Ermenileri kınayan Türkiye devletine ve yetkililerine teşekkür ediyorum.”dedi.

        Azerbaycan Diaspora Bakanı Fuad Muradov,”Kardeşimiz Türkiye’ye Türk halkına selamlarımı iletiyorum. Azerbaycan ordusu güçlü ordudur. Her zaman olduğu gibi halkımız ordumuzun ve devletimizin yanındadır. Azerbaycan ordusu Ermenilere gereken dersi veriyor. Başkomutanımız İlham Aliyev’in dediği gibi Ermenilere gereken cevap verilmiştir. Şehitlerimizin intikamı alınmıştır.”şeklinde konuştu.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık