Ahmet Taha Buluş Bayram Gibi Düğünle Sünnet Oldu

1 yıl önce
336 kez görüntülendi

Ahmet Taha Buluş Bayram Gibi Düğünle Sünnet Oldu

Ahmet Taha Buluş Bayram Gibi Düğünle Sünnet Oldu

18/10/2021

Iğdır için her alanda sözü olan eski baro başkanı ve Aralık ilçe Noteri Av. Mustafa Buluş’un oğlu Ahmet Taha’nın sünnet düğünü geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirildi. Kirvesi İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ferhat Akkuş’tu…

Iğdır’ın en büyük düğün salonunda gerçekleşen sünnet töreninde kirveler Saliha-Ferhat Akkuş ile Nevra-Mustafa Buluş ‘u Iğdır halkı ve protokol erkânı yalnız bırakmadı. Öyle ki salon doldu. Birçok davetli salona sığmayarak yer bulamadı.

Yemekli ve müzikli yapılan sünnet töreninin öncesinde mevlit okundu.  Buluş ailesinin heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Oğlunun sünnet mürüvvetini Yaşayan Noter Mustafa Buluş duygularını şu şekilde dile getirdi.

“Çok güzel bir duygu, Bizim zamanımızda böyle sünnet düğünleri yoktu. Bizim zamanımızda sadece aile içi sünnetler vardı. Şimdi bütün dost ve akrabalarımızı bir arada görerek oğlumuzun sünnet sevincini yaşamış olduk. Rabbim herkese nasip etsin. Bizi bu güzel günümüzde yalnız bırakmayarak katılım sağlayan herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ahmet Taha’nın annesi Nevra Buluş ise “çok güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Iğdır oradaydı

Kirveler Iğdır’ın Ombudsmanları olarak görülen, şehirde her kesim tarafından kabul görmüş sevilen insanlar Mustafa Buluş ve Ferhat Akkuş olunca özetle Iğdır oradaydı diyebiliriz. Toplumun tüm katmanlarından Iğdırlıları Ahmet Taha’nın sünnetinde görmek mümkündü…

Saat 12.00’da başlayan sünnet töreni yemek ikramı ve anı fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık