HELAL ADANALI CELAL AKP İL BAŞKANI KEMAL

1 yıl önce
392 kez görüntülendi

HELAL ADANALI CELAL           AKP İL BAŞKANI KEMAL

HELAL

ADANALI CELAL

 AKP İL BAŞKANI KEMAL

23/04/2021

HELAL

ADANALI CELAL

 AKP İL BAŞKANI KEMAL

Helal bu yollar sana. Nasıl helal olmasın ki. İl Başkanı koltuğu sana itibar getirdi. Bilgi getirdi. Ufuk getirdi. Boş yere dememişler, taç giyen baş akıllanır.

         Ne var ki sen bu tacı da, aklı da yetkiyi de, yanlış adreslerde kullanıyorsun.

         Bir parti il başkanı devlet çalışmalarını incelemez. Elbet gider gezer, sorar ama adeta amir gibi, denetçi gibi sorgulayamaz ve hele bunu gazetelere yansıtamaz.

         Hangi sıfat ve yetki ile sen devletin yaptırdığı inşaatları teftiş ediyorsun. Söyle de bilelim.

         Unutma ki o koltuk kalıcı değildir. İster iktidar, ister muhalefet olsun bir süre sonra ayrılacaksın. O zaman bu yaptıklarından ötürü üzüleceksin.

         Sen iktidar partisinin Iğdır İl Başkanısın. Kendini siyasete, vatandaşın dertlerini dinleyip çözüm aramaya ver. Ama sen denetimler yapıyor, sorguluyorsun. Bu kibirli, ben yetkiliyim, benlik tutulması sandık vatandaşın önüne gittiğinde sana karşı oy olarak dönecektir.

         Neyse bu yollar sana helal da ya şu resme ne buyrulur.

         Partiniz ve yandaşları candaşları şakşakçıları, alkışçıları her vesile ile Türklüğü, Atatürk’ü, cumhuriyeti, demokrasiyi, hakkı hukuku, ahlakı arka plana atıyorlar.

         Benim bildiğim kadarıyla, sen Türk oğlu Türksün. Milliyetçi, yurtsever bir kimliğin vardır. Ve bir dönem de MHP’den belediye meclis üyeliği yapmışsın.

Şimdi bu resim neyin nesi. Eminim senin haberin yoktur ama benim muhatabım sensin. Ben oranın temizlikçisini süpürgecisini bilmem.

Bu gün 23 Nisan. Devlet her tarafı bayraklarla donatıyor. Bayram kutlamaları devlet erkânı nezdinde yapılıyor. Kutlamaların sınırlı tutulması salgın nedeniyledir.

Yani kişisel olarak vatana, milliyete bağlı olduğun kadar, AKP Genel Merkezi de böyledir. Hal böyle olunca ister istemez senin haberin olmadığını ama bu hain ve devlet bayrak düşmanı bir tablo, hem de partinizin girişinde olmamalıydı.

Konunun takipçisi olacağım. Sana da tavsiye ederim. Bu konuyu araştır. Suçlu ya da ihmali olanı bul ve bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendir. Zira bu resim her fırsatta senin önüne çıkacaktır. Çıkarılacaktır.

Hakkın yetkin olmadığı halde devlet inşatlarını aklın sıra teftiş edeceğine, önce kendi partinin binasını denetle ve bu tür kepazelikler olmasın.

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık